O nás
Věnujeme se tvorbě videa na zakázku. Nejčastěji jde o videa pro firmy, jako jsou reklamní spoty, instruktážní či produktová videa. Velkou část naší práce tvoří také svatební filmy, videa z rodinných oslav, maturitních plesů nebo rodinná videa jen tak na památku. A protože rádi cestujeme, tvoříme samozřejmě také videa z našich cest.
u00a0
Každý si v tom jedeme po svém. Filip videem žije, je hlavní tvůrčí složkou našeho týmu. Za kamerou je ve svém živlu a postprodukce je jeho druhý svět. Stará se o veškerou techniku a aktuálnost našeho vybavení. Já mám na starosti vše ostatní – zákaznický servis, produkci, marketing a administrativu. Někdy nesmí chybět ani catering, protože je důležité umět si to udělat hezké! Výsledkem je, že se “video na zakázku” stalo naším společným koníčkem a zároveň profesí.

 

A proč Denobulla Films? Znalci Star Trek jsou asi jediní, kdo mají šanci tento název rozluštit. A pro ty ostatní? Ano, opravu je název inspirován seriálem Star Trek, který je u nás na denním pořádku. Denboula je v seriálu planeta na které žije rasa Denobulanů, kteří jsou nám svou mírnou povahou velmi blízcí.
Filip

Filip

kamera, postprodukce
Markéta

Markéta

produkce, marketing

Pracujeme se značkami, kterým věříme

SONY
GOPRO
MOMENT
DJI
GVM
SAMYANG
MOZA
TAMRON
RØDE
ATOMOS
APPLE
SIGMA

Napsali o nás